FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Knyga

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов -> Vertimai
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
RimaЗарегистрирован: 17.11.2008
Сообщения: 1787

СообщениеДобавлено: Ср, 12 Май 2010 14:07:47 +0000    Заголовок сообщения: Knyga Ответить с цитатой

http://whoiam.informe.com/viewtopic.php?t=790


Įvadas

01. Tau


Ši knyga yra daugelio šaltinių santrauka . Ji neturi autoriaus ir negali jo turėti - autoriumi privalai tapti TU pats .
Įrašyk savo vardą viršelyje - iš pradžių apatinėje kryžiaus dalyje, po to kairėje, po to dešinėje ir užbaik viršutinėje kryžiaus dalyje .
Autorių tu matai viršelyje, veidrodyje ant kryžiaus - tai TU .

Knyga sudaryta pagal Kūrinijos Įstatymą, nes tai, kas siekia tobulybės, privalo atitikti tą tobulybę .
Knygoje atskleidžiamas būties Įstatymas, kurį vadina „Gyvybės Medžiu“ - ir tame tiesa. Žmogus, laikydamasis įstatymo, išauginęs šį „Gyvybės Medį“ - savo tobulą sielą, pelno amžinąjį gyvenimą, išsivaduoja nuo mirties, sugniuždymo, nepilnaveriškumo.

Tūkstantmečiais Kūrėjas šį įstatymą kruopščiai slėpė nuo žmogaus , kuris buvo nepasirengęs priimti jo , nesubrendęs, negalintis išsiskirti su tokiomis gyvuliškomis savybemis, kaip priklausomybė „bandai“, nuolankumas išaukštintam „bandos vadui“.
Ir tik tuomet, kuomet žmogus subręsta peržengti sampratą „mes“, o vėliau ir sampratą „aš“, jis jau pasirengęs priimti Įstatymą.

Šis Įstatymas neišgalvotas - jis tiesiog yra. Jis esantis iš esančio. Jį galima pažinti ir vykdyti, bet nevygdymu jo nepanaikinsi, jis veiks lygiai taip , kaip nepriklausomai nuo tavo valios veikia traukos jėga. Ir lygiai taip pat, kaip gravitacijos įstatymas yra vienas visiems ir niekas, nei mirtingas, nei nemirtingas neturi nuosavybės teisių į jį, o tik vien Kūrėjo nuosavybė, nes viskas nuo Jo, taip ir būties Įstatymas yra Vienas.

Daugelis žmonių mėgino atskleisti šį Įstatymą, tačiau tik Jėzus Kristus tai padarė. Jis pateikė šį Įstatymą tokia paprasta forma, kad jo nesugebėjo priimti nei judėjai, nei jo mokiniai, nei vėliau krikščionys.
Visa eilė išminčių mėgino atskleisti šį Įstatymą žmonijai, bet viskas baigdavosi tuo , kad atidengdavo tik dalį uždangos, dengenčios patį Įstatymą. Ir tik kuomet išminčiai atsigręžė į Jėzų, Įstatymas ėmė atsiskleisti žmonijai. Visa tai vakarų pasaulyje, o rytų pasaulyję įstatymas nepriimamas , kaip įstatymas, nes pats kūrinijos suvokimas rytuose paremtas vien jausmais, pojūčiais.
Tačiau taip Kūrinija negali tapti Kūrėjo partneriu, nes būtina sąlyga tam - savybių panašumas.
Ir štai „minkštam“ reikia „tvirto“, „išplaukusiam“ reikia kai ko „ tikslaus“ , konkretaus. Todėl nei vakarų, nei rytų pasaulis neatskleidė būties Įstatymo, nepasakė jo taip aiškiai, kad būtų suprantamas net moksleiviui, sulaukusiam 13 metų, beje šis amžius taip pat yra nuoroda į Įstatymą.

Įstatymą atskleisti įmanoma tik VISKĄ priimant kaip VIENĮ, neatmetant, o prijungiant, nors iš šalies atrodytų, kad Įstatymo vykdymas reikalauja kažko atsisakyti, atmesti tai, kas žmogui atrodo brangu , reikalinga. Nes nemato žmogus, kad atsisakydamas dalelės , jis nusipelno priimti VISKĄ ! Tie gi, kurie ima „viską“, nepasirengę tam , neparuošę tam vietos, paprasčiausiai „ paspringsta“, o pasekmė vėliau „pagirios“ ir vėl tuštuma, vėl prie „suskilusios geldos“, be pilnatvės , vien tuštumos jausmas.

Šis Įstatymas visuomet bus tau ramstis. Nepriklausomai nuo to, kokia stipri Teismo jėga tave veiktų, tu visuomet atsitiesi ir tęsi savo kelią į išsivadavimą - po truputį keisdamas norą gauti tik sau į teisėtą gavimą, gavimą dėl Kūrėjo.

Ši knyga apie Įstatymą - tai tarsi „vadovas“ , kaip kovoti su savo egoizmu, kaip tą egoizmą , nepakenčiamas, viską griaunančias
gyvuliškas savybes, paversti savybėmis - jėga , pritraukiančia į save Kūrėjo šviesą , bendradarbiaujant , partnerystės pagrindais.
Kitaip sakant, negatyvą paversti pozityvu, nes juk visas tas sanpratas mes turime savyje, tik savyje.

Iš Kūrėjo neišeina nieko negatyvaus, juk Jis tik duodantis, absoliutus altruizmas, iš jo vien gėris, o kaip mes tai priimam - priklauso nuo to, kaip gyvename, laikydamiesi būties Įstatymo. Išsitaisęs savo savybes pagal Įstatymą, matysi taip , kaip Kūrėjo sumanyta - duoti Kūriniui gėrio pilnatvę. Juk ir pagal gravitacijos dėsnį, jei nepaisysi kliūčių - nukrisi.

Nusiteik pokyčiams savyje ir tuo pačiu tave supančioje realybėje, nes tai neatskiriama , tarsi kokia batų pora. Koks tu, toks ir tavo pasaulis. Pasikeisi tu , pasikeis ir tavo pasaulis. Kad iš pragaro jis virstų rojumi- turi vykdyti Įstatymą, apie kurį ir bus ši knyga. Linkiu tau jėgų, ištvermės, didžiulio noro išsivaduoti nuo negatyvaus Teismo jėgų pojūčio. Linkiu veržlumo į Kūrėjo šviesą , nes tai yra tavo sėkmės sąlyga.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
SimonasЗарегистрирован: 05.06.2007
Сообщения: 8969

СообщениеДобавлено: Ср, 12 Май 2010 14:49:29 +0000    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Nuostabus vertimas...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов -> Vertimai Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


© 2007-2008 Informe.com. Бесплатный хостинг форумов
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Русская поддержка phpBB